Edebiyat Kitapları

Aşiyan 2 Divane PDF indir

Aşiyan 2 Divane PDF indir, e-kitap sitemizde Aşiyan 2 Divane kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hümeyra tarafından kaleme alınan Aşiyan 2 Divane kitabı 512 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aşiyan 2 Divane kitabını 9786257642651 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aşiyan 2 Divane kitap özeti, Aşiyan 2 Divane pdf oku, Aşiyan 2 Divane yandex, Hümeyra e-kitap pdf, Aşiyan 2 Divane PDF Drive, Aşiyan 2 Divane Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aşiyan 2 Divane PDF Oku

Aşiyan 2 Divane Kısa Özet

  • 8 ADET FOTOKART HEDİYELİ

 

Göğsümün hemen ortasında bir yangın vardı, alevler sardı ve biz içinde kaldık.  Yandım, yanarken yaktım. 

Onun o güne yüklediği anlamla benim yüklediğim anlam birbirini katletti. Her şeyin başladığı o yerde

ikimizin kıyameti koptu.

 

Şimdi aramızda yanan ateşin bir tarafında ben, diğer tarafında o vardı. Alevler yükseldiğinde avucumdaki yüzükleri attım o ateşe. Bu bizim kesinlikle bitişimizin en büyük göstergesiydi. Biz bitmiştik.

Ona ev olan kırık, yıkık, dökük kalbim artık bir yangın yeriydi ve o yangın sönene kadar usulca bekledik. Geçmişimiz, hayallerimiz yandı ama kül olan biz olduk.

 

“Keşke,” dedi içtenlikle. “Keşke bu kadar kuvvetli bir kadın olmasaydın diyorum arada bir.” O konuştukça duygularım birbirine karıştı. “Kimseye kaldıramayacağı dert yüklenmezmiş, insanlar gücü kadar sınanırmış.” Titrek, ızdırap dolu bir soluk aldı. “Senin derdin, senin sınavın ben olmak istemezdim.”

Aşiyan 2 Divane PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu