Suç Kitapları

Ateş Etme İstanbul PDF indir

Ateş Etme İstanbul PDF indir, e-kitap sitemizde Ateş Etme İstanbul kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Celil Oker tarafından kaleme alınan Ateş Etme İstanbul kitabı PDF Oku.

Ateş Etme İstanbul kitabı, 440 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ateş Etme İstanbul kitabını 9789752126459 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ateş Etme İstanbul kitap özeti, Ateş Etme İstanbul pdf oku, Ateş Etme İstanbul yandex, Celil Oker e-kitap pdf, Ateş Etme İstanbul PDF Drive, Ateş Etme İstanbul Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ateş Etme İstanbul PDF Oku

Bu şehir bize kaç kere ateş etti…
Uzun süredir bir vaka almadığı için artık paslanmakta olduğunu düşünen Dedektif Remzi Ünal’ın kapısı nihayet çalındığında, karşısında onun bütün *şartlarını* koşulsuz olarak kabul eden bir müşteri adayı mevcuttur.
Bu kişi, kayıp hemşire sevgilisini arayan genç doktor Kemal Arsan’dır.
Bir hafta önce sırra kadem basan hemşire Begüm Kalyon ne telefonlara yanıt vermektedir ne de onu bir gören olmuştur. Evinde ise in cin top oynamaktadır.
Araştırmalarına kayıp hemşirenin yakın çevresini sorgulayarak başlayan Remzi Ünal, onun bir şeylerden fazla korktuğuna kanaat getirir ve içten dostlarından birinin evinde gizlendiğindan şüphelenerek oraya gider. Karşısında sıradan bir kayıp vakasını planlı bir cinayet davasına dönüştüren alışılmadık bir manzara mevcuttur: kalbinden tek kurşunla vurularak öldürülmüş genç bir adamın cesedi. Gördüğü bu manzaradan daha da enteresan olan şey ise maktulün kimliğidir…
Polisiye edebiyatın usta kalemi Celil Oker, Ateş Etme İstanbul romanıyla okurları insan zekâsının sınırlarının test edildiği, sürprizlerle dolu bir maceraya sürüklüyor

Ateş Etme İstanbul PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu