Suç Kitapları

Çağrılan PDF indir

Çağrılan PDF indir, e-kitap sitemizde Çağrılan kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sadık Yemni tarafından kaleme alınan Çağrılan kitabı PDF Oku.

Çağrılan kitabı, 272 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çağrılan kitabını 9786057949417 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çağrılan kitap özeti, Çağrılan pdf oku, Çağrılan yandex, Sadık Yemni e-kitap pdf, Çağrılan PDF Drive, Çağrılan Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çağrılan PDF Oku

AP4 isimli yeni nesil bir yapay zekânın Silikon Vadisi’nden kaçışıyla başlayan Çağrılan, bilim kurgu ve polisiyenin sınırlarını zorlayan bir roman. İstanbul’da yapılması hedeflenen bir bombalı eyleme engel olarak dikkatli gözlerin ilgisini çeken firari yapay zekâ, Kars’ta yeniden ortaya çıkmak üzeredir. 11. yüzyılda yaşamış ünlü mutasavvıf Ebu’l Hasan Harakanî ile ilgili yapılacak mühim bir sempozyumun çalışmaları bütün hızıyla devam ederken Kars, birdenbire yabancı istihbarat örgütlerinin, gözü kara ajanların, kurnaz dijital casusların ortaya çıkıverdiği bir savaş meydanına dönüşecektir. Korku, polisiye, bilim kurgu, türlerinde senelerdır Türk edebiyatının en mühim eserlerini veren Sadık Yemni, Çağrılan ile dijital çağa çiçeği burnunda bir bakış açısıyla bakmayı teklif ediyor.

Çağrılan PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu