Suç Kitapları

Resim Cinayetleri PDF indir

Resim Cinayetleri PDF indir, e-kitap sitemizde Resim Cinayetleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Armağan Tunaboylu tarafından kaleme alınan Resim Cinayetleri kitabı PDF Oku.

Resim Cinayetleri kitabı, 312 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Resim Cinayetleri kitabını 9789753299039 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Resim Cinayetleri kitap özeti, Resim Cinayetleri pdf oku, Resim Cinayetleri yandex, Armağan Tunaboylu e-kitap pdf, Resim Cinayetleri PDF Drive, Resim Cinayetleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Resim Cinayetleri PDF Oku

Bir Metin Çakır Polisiyesi seçkin kitapçılarda, internet satış noktalarında ve Zambak sokak, 21 Beyoğlu’nda. Metin Çakır da kim? Hercule Poirot kadar zeki, Sherlock Holmes kadar dikkatli, Mike Hammer kadar çapkın, James Bond kadar yakışıklı, Philip Marlowe kadar pervasız… Yok canım, nerdee! O, tarihin en ahlaksız, sahtekâr, korkak, yalancı, maço vb karaktersiz kişiliği. Ama insan gene de onu sevmeden edemiyor. Resim Cinayetleri’nin müthiş detektifi Metin Çakır’ın, diğer enteresan ötesi maceralarına, Yıldız Cinayetleri, Konsey Cinayetleri ve Karakol Cinayetleri’nde sürdürmekte.

Resim Cinayetleri PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu