Suç Kitapları

Gece Kuşları PDF indir

Gece Kuşları PDF indir, e-kitap sitemizde Gece Kuşları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Süleyman Sudi tarafından kaleme alınan Gece Kuşları kitabı PDF Oku.

Gece Kuşları kitabı, 163 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gece Kuşları kitabını 9786254080951 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gece Kuşları kitap özeti, Gece Kuşları pdf oku, Gece Kuşları yandex, Süleyman Sudi e-kitap pdf, Gece Kuşları PDF Drive, Gece Kuşları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gece Kuşları PDF Oku

1914 senesinde yayımlanan Gece Kuşları, *İstanbul’u hayretler içinde bırakan, memûrîn-i zabıtaya uykusuz geceler geçirten Türk Arsène Lupini* Nahid Sami’nin serüvenlerinin, bütün açıklığıyla tasvir edilen *İstanbul kibar yaşamının* en zevkli köşeleri ve Beyoğlu âleminin en esrarlı noktaları içinde anlatıldığı *hakiki millî romandır.* Türk polisiye edebiyatının bu ilgi çekici ürününü, Seval Şahin’in titiz notlandırmasıyla okurlarımızın beğenisine paylaşmak istedik. *Serüvenler karada ve denizde devam ederken, yer yer modern polisiyenin temellerini göreceksiniz. Deniz üzerindeki serüvenler, size de yer yer James Bond’u anımsatacaktır. Türün iyi bir örneği olduğu kadar, Türkiye’de polisiye edebiyatının ne kadar eskilere uzanabildiğini gösteren, bugüne gelene kadar geçilen merhaleleri gözler önüne seren, polisiye tarihimiz kadar edebiyat tarihimize de ışık tutan, hatta gündelik yaşama dair bir çok noktayı aktaran bir roman…*

Doğan Hızlan

Gece Kuşları PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu