Suç Kitapları

Casusun Mirası PDF indir

Casusun Mirası PDF indir, e-kitap sitemizde Casusun Mirası kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. John Le Carre tarafından kaleme alınan Casusun Mirası kitabı PDF Oku.

Casusun Mirası kitabı, 280 sayfadan oluşmuş olup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Casusun Mirası kitabını 9786052982327 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Casusun Mirası kitap özeti, Casusun Mirası pdf oku, Casusun Mirası yandex, John Le Carre e-kitap pdf, Casusun Mirası PDF Drive, Casusun Mirası Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Casusun Mirası PDF Oku

Casus romanları ustası John Le Carré’nin unutulmaz kahramanı George Smiley, seneler sonra geri dönüyor.

Peter Guillam, emeklilik günlerini Bretagne’da huzur içinde geçirirken İngiliz İstihbarat’ı Circus’tan bir mektup alır. Geçmişin hayaletleri hesap sormaya gelmiştir.

Zamanında alkışlanan operasyonların; Alec Leamas, Jim Prideaux, Peter Guillam ve George Smiley gibi karakterlerin baş tacı yapıldığı günlerin üzerinden uzun zaman geçmiştir. Soğuk Savaş’ın acımasız istihbarat savaşları ve gerekçeleri, o günleri yaşamamış yeni nesil tarafından hoş karşılanmayacak, masumların ölümü için adalet aranacaktır.

John Le Carré’nin, Soğuk Savaş’la bugünü birlikte ele aldığı, Soğuktan Gelen Casus ve Köstebek gibi mühim romanlarındaki kişiliği bir araya getirdiği son romanı!

*Zamanının en ileri gelen casus yazarı… Çok az yazar elli yılı aşkın süre birinci sınıf romanlar yazabilir.*

– Washington Post

*Nefes kesici ve etkileyici efsaneye tatmin edici bir son!*

– The Independent

Casusun Mirası PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu