Suç Kitapları

Grindelwald’ın Suçları – Fantastik Canavarlar PDF indir

Grindelwald’ın Suçları – Fantastik Canavarlar PDF indir, e-kitap sitemizde Grindelwald’ın Suçları – Fantastik Canavarlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Grindelwald’ın Suçları – Fantastik Canavarlar kitabı 304 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Grindelwald’ın Suçları – Fantastik Canavarlar kitabını 9789750845949 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Grindelwald’ın Suçları – Fantastik Canavarlar kitap özeti, Grindelwald’ın Suçları – Fantastik Canavarlar pdf oku, Grindelwald’ın Suçları – Fantastik Canavarlar yandex, J. K. Rowling e-kitap pdf, Grindelwald’ın Suçları – Fantastik Canavarlar PDF Drive, Grindelwald’ın Suçları – Fantastik Canavarlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Grindelwald’ın Suçları – Fantastik Canavarlar PDF Oku

Grindelwald’ın Suçları – Fantastik Canavarlar Kısa Özet

Güçlü karanlık büyücü Gellert Grindelwald, Newt Scamander’ın yardımıyla New York’ta yakalanmıştı. Ama Grindelwald dediğini yaparak kaçar ve destekçilerini bir araya getirmek için yola koyulur; bunların pek çoğu Grindelwald’ın gerçek planlarından habersizdir, Grindelwald’ın asıl niyeti büyüdışı varlıklar üzerinde hâkimiyet kurmak için safkan büyücüleri başkaldırmaya teşvik etmektir. Albus Dumbledore, Grindelwald’ın planlarına engel olmak için eski Hogwarts öğrencilerinden birisi olan Newt Scamander’ı görevlendirir, Newt karşısına çıkabilecek tehlikelerin farkında olmaksızın ona yardım etmeyi bir kez daha kabul eder. Büyücüler dünyası gitgide bölünürken, en sahici arkadaşlar içinde ve aile içinde bile sevgiyle sadakat sınanacak ve herkes tarafını seçecektir.

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları uluslarası çoksatan Harry Potter kitaplarının yazarı J.K. Rowling’in yazdığı, beş filmden oluşacak bir film serisinin ikinci filminin konusudur. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?’da yaşananlardan birkaç ay sonra 1927 senesinde New York’tan Londra’ya, Paris’e, hatta Hogwarts’a taşınan bu gizemli ve sihirli hikâye, büyücüler dünyasında müthiş yeni bir bölümü ortaya seriyor.

Grindelwald’ın Suçları – Fantastik Canavarlar PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu