Suç Kitapları

Gözlerimiz Kamaşırdı Dehşetten PDF indir

Gözlerimiz Kamaşırdı Dehşetten PDF indir, e-kitap sitemizde Gözlerimiz Kamaşırdı Dehşetten kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kadir Daniş tarafından kaleme alınan Gözlerimiz Kamaşırdı Dehşetten kitabı PDF Oku.

Gözlerimiz Kamaşırdı Dehşetten kitabı, 312 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gözlerimiz Kamaşırdı Dehşetten kitabını 9786258486506 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gözlerimiz Kamaşırdı Dehşetten kitap özeti, Gözlerimiz Kamaşırdı Dehşetten pdf oku, Gözlerimiz Kamaşırdı Dehşetten yandex, Kadir Daniş e-kitap pdf, Gözlerimiz Kamaşırdı Dehşetten PDF Drive, Gözlerimiz Kamaşırdı Dehşetten Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gözlerimiz Kamaşırdı Dehşetten PDF Oku

Gözlerimiz Kamaşırdı Dehşetten tarihî bir roman mı? Evet, ama tam değil. Polisiye mi? Evet, ama tam değil. Fantastik? Bilimkurgu? Evet evet, ama tam değil! Hem bunların hepsi, hem de çok daha yükseksı!
Serçelerin Ölümü ve Yeryüzü Blues’dan tanıdığımız Kadir Daniş, 20 yaşındayken yazdığı ve ilkin Panoptik Bela adıyla yayımlanmış olan Gözlerimiz Kamaşırdı Dehşetten’de okurlarını eski İstanbul’un eğri büğrü sokaklarında ve karanlık dehlizlerinde geçen, aklın ve gerçekliğin sorgulandığı dehşetli bir maceraya götürüyor.
Delirmiş cadılar, aslından iyi kopya üreten kalpazanlar, bıyığıyla ağaç deviren dev yeniçeriler, günışığının ve gümüş mermilerin alt edemediği vampirler, antik şifreler, İmparatorluğu yıkmak isteyen gizli örgütler, çağını aşan genetik komplolar, uzay çağından fırlamış silahlar, Yıldız Sarayı’na kadar sızmış kan emici casuslar… Ve bütün bunların karşısında çakmak çakmak gözleriyle, dünyaca ünlü Osmanlı Dedektifi Yıldırım Âgâh!
*Sadece hevesini kursağında bırakmayacağım, o kursağı bir de yumruğumla ezeceğim!*

Gözlerimiz Kamaşırdı Dehşetten PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu