Suç Kitapları

Bir Türk Polisinin Amerika`da Sergüzeştleri – Geçmişten Günümüze Polisiye PDF indir

Bir Türk Polisinin Amerika`da Sergüzeştleri – Geçmişten Günümüze Polisiye PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Türk Polisinin Amerika`da Sergüzeştleri – Geçmişten Günümüze Polisiye kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Behlül Dana tarafından kaleme alınan Bir Türk Polisinin Amerika`da Sergüzeştleri – Geçmişten Günümüze Polisiye kitabı PDF Oku.

Bir Türk Polisinin Amerika`da Sergüzeştleri – Geçmişten Günümüze Polisiye kitabı, 313 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Türk Polisinin Amerika`da Sergüzeştleri – Geçmişten Günümüze Polisiye kitabını 9786254082269 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Türk Polisinin Amerika`da Sergüzeştleri – Geçmişten Günümüze Polisiye kitap özeti, Bir Türk Polisinin Amerika`da Sergüzeştleri – Geçmişten Günümüze Polisiye pdf oku, Bir Türk Polisinin Amerika`da Sergüzeştleri – Geçmişten Günümüze Polisiye yandex, Behlül Dana e-kitap pdf, Bir Türk Polisinin Amerika`da Sergüzeştleri – Geçmişten Günümüze Polisiye PDF Drive, Bir Türk Polisinin Amerika`da Sergüzeştleri – Geçmişten Günümüze Polisiye Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Türk Polisinin Amerika`da Sergüzeştleri – Geçmişten Günümüze Polisiye PDF Oku

New York Dedektif Dairesinde çalışmak üzere Amerika’ya giden ve yardımcısı Şadan Bey’le birlikte, Amerikan kibar yaşamının içinde cereyan eden cinai meseleleri çözmek için hadiseden hadiseye atılan Yılmaz Bey’in onparalık polisiyeleri, 1927’de, Türk polisiye edebiyatının en fazla ürün verdiği bir zamanda yayımlanmıştır. 1920’lerin Amerikası ve bilhassa New Yorku ile ilgili enteresan bilgilerin de olduğu seride, hiçbir vakanın altından kalkamayan beceriksiz Amerikan polisine karşılık cevval, seri ve zeki Türk polislerinin heyecan dolu maceralarını okuyacaksınız.

Tefrika edebiyatımızın velut kalemi İskender Fahrettin Sertelli’nin Behlül Dânâ müstearıyla yazdığı bu seriden toplam 13 kitaba ulaşılmıştır: 1- Beyaz Köşk Cinayeti 2- Sinema Yıldızının İncileri 3- Altın Kralı Malikânesinde 4- Korkunç Şatonun Esrarı 5- Polisin İlk Mağlubiyeti yahut Ölümden Korkmayan Kadın 6- İskeletler Arasında 7- Maksim Bar’ın Şantözü 8- Heyecanlar İçinde 9- Yıldırımlar Arasında 10- Sihirbaz Kadınla Karşı Karşıya 11- Zehirli Çay Nasıl İçilir? 12- Tiyatroda Bir İntihar Vakası 13- Yılmaz Bey Amerika’dan Ayrılıyor.

Bir Türk Polisinin Amerika`da Sergüzeştleri – Geçmişten Günümüze Polisiye PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu