Suç Kitapları

04:00 PDF indir

04:00 PDF indir, e-kitap sitemizde 04:00 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hikmet Hükümenoğlu tarafından kaleme alınan 04:00 kitabı PDF Oku.

04:00 kitabı, 400 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. 04:00 kitabını 9789750745348 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. 04:00 kitap özeti, 04:00 pdf oku, 04:00 yandex, Hikmet Hükümenoğlu e-kitap pdf, 04:00 PDF Drive, 04:00 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

04:00 PDF Oku

*Ama bunlar sırf benim şeytanlarım değil, otobüste yanıma oturan adamın beynini kemiren dertler de bana bulaşıyor veya marketteki kasiyer kız, çünkü gözlerindeki nefreti görüyorum, tuşlara basan parmaklarının nasıl öfkeyle kasıldığını görüyorum, onların şeytanları da bana da bulaşıyor veya televizyonda tükürükler saçarak kavga eden o çok balakalı insanlar, onların öfkesi de, mutsuzluğu da, kini de, kederi de eninde sonunda beynimin kıvrımları arasına yerleşip kök salıyor…* Bizimkine andıran ama bazı açılardan da çok değişik bir İstanbul. Belki milyonlarca paralel evrenden birinde bulunan diğer İstanbul… Bu şehirde korku, öfke ve çaresizlik birikip patlama noktasına yaklaştıkça adeta şekil almış ve karanlık bir organizmaya dönüşmüş.

Geçmişindeki korkunç bir olay yüzünden hayattan kaçan Giray’la eski karısı –ve yeni cinayet masası baş komiseri Defne– kaybolan çocukların sırrını çözmek için yeniden bir araya gelir. Lakin Giray, gizli gücünü kullanmaya razı olacak mı? Ve tanımadığı insanlar için yaşamını tehlikeye atmak onu kendi karanlığından çekip çıkarabilecek mi? 04:00, Hikmet Hükümenoğlu’nun gerilimle fanteziyi birleştirdiği, bi hayli hızlı kurgusuyla etkileyen bir 21. yüzyıl romanı.

04:00 PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu