Suç Kitapları

Kimdir Bu Mitat Karaman? PDF indir

Kimdir Bu Mitat Karaman? PDF indir, e-kitap sitemizde Kimdir Bu Mitat Karaman? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Doğu Yücel tarafından kaleme alınan Kimdir Bu Mitat Karaman? kitabı PDF Oku.

Kimdir Bu Mitat Karaman? kitabı, 336 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kimdir Bu Mitat Karaman? kitabını 9789750736087 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kimdir Bu Mitat Karaman? kitap özeti, Kimdir Bu Mitat Karaman? pdf oku, Kimdir Bu Mitat Karaman? yandex, Doğu Yücel e-kitap pdf, Kimdir Bu Mitat Karaman? PDF Drive, Kimdir Bu Mitat Karaman? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kimdir Bu Mitat Karaman? PDF Oku

Böylesine sıradan bir anda nasıl bir değişim yaşanabilir ki? En fazla ne olabilir? Mitat televizyonda aynı şeyleri geveleyip duran adamlardan birinin sarf edeceği muhteşem bir sözle yaşamı ile ilgili büyük bir uyanış mı yaşayacak? Çitlediği çekirdeğin kabuğu dişetlerine saplanacak, bunu fark etmeden ağzını kapatınca fantastik filmlerdeki canavarlar gibi can mı verecek? Kabuğu tamamen kapalı olan antepfıstığını açmaya çalışırken elini mi kıracak? Ne olabilir ki Allah aşkına?

Evden işe, işten eve gidip gelen son derece sıradan ve silik birinin başına ne gelir ki, demeyin. Karakterimiz Mitat bir gece uyandığında, diyafonun düğmesine basmak ve apartmanın kapısını açmak zorunda kalır. Ve yaşamı bütünüyle değişir… Doğu Yücel’in bu sürükleyici yeni zaman polisiyesi kuvvetli bir kara mizah örneği, bir paranoya kuyusu, okudukça açılan, heyecan verici bir yeni Türkiye panoraması. Devamı gelsin isteyeceksiniz.

Kimdir Bu Mitat Karaman? PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu