Suç Kitapları

Afili Hafiye PDF indir

Afili Hafiye PDF indir, e-kitap sitemizde Afili Hafiye kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Murat Menteş tarafından kaleme alınan Afili Hafiye kitabı PDF Oku.

Afili Hafiye kitabı, 312 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Afili Hafiye kitabını 9786254498213 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Afili Hafiye kitap özeti, Afili Hafiye pdf oku, Afili Hafiye yandex, Murat Menteş e-kitap pdf, Afili Hafiye PDF Drive, Afili Hafiye Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Afili Hafiye PDF Oku

Kusursuz cinayet işle sonsuz aşkı bul!

Alp Laçin O, Kayıp Şahıslar Bürosu’nda komiser.

Gizli görevdeyken, cazibeli bir kadına rastlar. Küçük bir maymun, kadının fotoğrafını çeker. Eski ‘hacker’ Merih Kızıl’a göre, kadın

dünya çapındaki 1 milyar 800 milyon kameranın hiçbirine yakalanmamıştır:

“Komiserim, bu kadın dünya çapında var değil!” Namevcut Hatun’dan

Alp’e aşk mektupları, armağanler gelir. Derbeder dedektif, acayip belalardan kurtulup, meçhul sevgiliyi bulabilecek midir?..

Afili Hafiye, Yalın Alpay’ın “Menteş Sistemi” dediği orijinal anlatı düzeniyle kurgulanmış bir roman. Akıcı, süprizli, gülünç ve derin.

Evden kaçan şair Okan Yunus Okyanus, roman makinesi mucidi Yahya Hayhay,

duvarlardan geçen dilber Yegane Yadigar, zihin okuyan aynasız Kâmi Koma,bedduacı Asuman, sıkı polis Perçin Çeper gibi  enteresan karakterlerle dolu, görkemli bir macera.

Afili Hafiye PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu