Suç Kitapları

Roger Ackroyd Cinayeti PDF indir

Roger Ackroyd Cinayeti PDF indir, e-kitap sitemizde Roger Ackroyd Cinayeti kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Agatha Christie tarafından kaleme alınan Roger Ackroyd Cinayeti kitabı PDF Oku.

Roger Ackroyd Cinayeti kitabı, 304 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Roger Ackroyd Cinayeti kitabını 9789752102965 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Roger Ackroyd Cinayeti kitap özeti, Roger Ackroyd Cinayeti pdf oku, Roger Ackroyd Cinayeti yandex, Agatha Christie e-kitap pdf, Roger Ackroyd Cinayeti PDF Drive, Roger Ackroyd Cinayeti Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Roger Ackroyd Cinayeti PDF Oku

King’s Abbot köyündeki sakin yaşam bir anda altüst olur. Dul bir kadının şüpheli intiharı asılsız söylentilera yol açar. Köy, ilk kocasını öldürdüğünü bilen biri tarafından kadına şantaj yapıldığı ve Roger Ackroyd’un onun gizli aşığı olduğu söylentileriyle çalkalanmaktadır. Lakin Ackroyd cinayete kurban gidince, tüm şüpheler ev halkının üstüne odaklanır. Kendini emekliye ayıran ve sebze yetiştirmek için King’s Abbot köyüne yerleşen, Hercule Poirot, istemeden cinayete el koyar ve şeytani bir zekaya sahip katili yakalamaya çalışır.

Roger Ackroyd Cinayeti PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu