Suç Kitapları

Ucuz Ölüm PDF indir

Ucuz Ölüm PDF indir, e-kitap sitemizde Ucuz Ölüm kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Rıza Kıraç tarafından kaleme alınan Ucuz Ölüm kitabı PDF Oku.

Ucuz Ölüm kitabı, 232 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ucuz Ölüm kitabını 9786050951059 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ucuz Ölüm kitap özeti, Ucuz Ölüm pdf oku, Ucuz Ölüm yandex, Rıza Kıraç e-kitap pdf, Ucuz Ölüm PDF Drive, Ucuz Ölüm Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ucuz Ölüm PDF Oku

Ölümün ucuz olduğu çağda yaşamı kutsayan kahramanlara ihtiyacımız var.

Ucuz Ölüm, emniyette üst düzey görevlerde bulunmuş, kumpaslardan beraat etmiş Fırat Azad ve dostlarının müthiş savaşını soluk soluğa anlatıyor.İntihar saldırısında iki kız kardeşini kaybeden Azad, bombalamanın faillerini ararken hiç hesapta olmayan kayıp bir avukat vakasının da sırrını çözmek zorunda kalacaktır. At izinin it izine karıştığını bir zamanda Fırat Azad kendi metotlarıyle suçluların izini sürerken iki eski polis arkadaşı Oktay ve Yakup her zaman onun bir adım arkasında duracaktır.Fırat Azad’ın önündeki en büyük engel kirli işlere bulaşmış iki işadamı ve babasıdır.

Ucuz Ölüm PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu