Suç Kitapları

Suç Psikolojisi PDF indir

Suç Psikolojisi PDF indir, e-kitap sitemizde Suç Psikolojisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. David Canter tarafından kaleme alınan Suç Psikolojisi kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Suç Psikolojisi kitabını 9786057628589 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Suç Psikolojisi kitap özeti, Suç Psikolojisi pdf oku, Suç Psikolojisi yandex, David Canter e-kitap pdf, Suç Psikolojisi PDF Drive, Suç Psikolojisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Suç Psikolojisi PDF Oku

Suç Psikolojisi Kısa Özet

Bu kitapta, suçun bilinmesi, suçlularla baş etme ve mağdurlara yardım etme süreçlerine ilişkin psikolojik katkıların kapsamlı bir incelemesi sunuluyor.

Hırsızlık, sahtekarlık, tecavüz ve cinayet dahil olmak üzere çeşitli suçları etkileyen bilişsel, gelişimsel ve sosyal süreçlerden, polisin ve mahkemelerin olanları soruşturmak ve doğru bilgileri almak için karşı karşıya geldikları zorluklara kadar tüm konuları öyle kuvvetli biçimde anlatıyor ki tam anlamıyla suçun işlendiği yerdeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Tüm bunların bunun yanında bu kitap, cezaevlerinde rehabilitasyon ve mağdurların psikolojisi ile alakalı bölümleri de içeriyor ve çete kullanıcı hesabı, terörizm gibi gündemdeki konuların incelemelerini, psikolojinin gelecekte suçluları ve suçlu davranışlarını nasıl daha iyi anlayabileceğini tartışıyor.

Dünyanın en mühim suç psikoloğu olarak anılan Prof. Dr. David Canter, alanda faaliyet gösteren uzman kişiler ve suça ilişkin merakı olan tüm okuyucuların gereksinimlerini hiç olmadığı kadar iyi karşılıyor. Eğer suç kavramı sizin için mühimyse bu kitaba bayılacaksınız.

Suç Psikolojisi PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu