Suç Kitapları

Stepford Kadınları PDF indir

Stepford Kadınları PDF indir, e-kitap sitemizde Stepford Kadınları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ira Levin tarafından kaleme alınan Stepford Kadınları kitabı PDF Oku.

Stepford Kadınları kitabı, 144 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Stepford Kadınları kitabını 9786258327915 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Stepford Kadınları kitap özeti, Stepford Kadınları pdf oku, Stepford Kadınları yandex, Ira Levin e-kitap pdf, Stepford Kadınları PDF Drive, Stepford Kadınları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Stepford Kadınları PDF Oku

“Levin, gerilim romanlarının gerçek bir üstadı.” –Stephen King

“Ustaca ve Stepford’ın kadınları kadar kusursuz.” –Esquire

“HİÇ BOŞ DURMAZ STEPFORDLI KADINLAR. ÖMÜR BOYU ROBOT GİBİ ÇALIŞIRLAR.”

Ira Levin, Stepford Kadınları ve Rosemary’nin Bebeği gibi eserleriyle popüler kültürün haletiruhiyesini şekillendiren, eserlerinde gizem, korku, bilimkurgu gibi birden fazla türün unsurlarını birleştiren bir yazar. Stepford Kadınları da normal adı verilenin gizlediği ürkütücülüğü ve kusursuz kadınlarıyla paranoyaya uzanan bir feminist gerilim romanı.

Connecticut’taki Stepford kasabası tüm varlıklı bireylerin, başarılı ve tatmin kocaların, güzel ve saygılı eşlerin yaşadığı pastoral bir cennet köşesidir. Joanna Eberhart da bu kasabaya kocası ve iki çocuğuyla birlikte yeni taşınmıştır.

Başta her şey yolundadır. Stepford kusursuz bir kasabadır. Her şey gerçek olamayacak kadar iyidir. Lakin Joanna’nın canını sıkan bazı şeyler mevcuttur. Her şey fazla kusursuz, herkes fazla mutlu, kadınlar fazla itaatkârdır. Stepford’ın karanlık kalbinin Erkekler Kulübü’nde attığından şüphelenmeye başlayan Joanna içinse hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Stepford’ın kusursuzluğunun altında yatan gerçekler açığa çıkacak mıdır? Peki ya Joanna, Stepford tarafından yutulmaktan kendini kurtarabilecek midir?

Stepford Kadınları, erkek egemen toplumun kayan maskesi.

Peter Straub’un sonsözüyle

Stepford Kadınları PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu