Suç Kitapları

Lord Edgware’i Kim Öldürdü? PDF indir

Lord Edgware’i Kim Öldürdü? PDF indir, e-kitap sitemizde Lord Edgware’i Kim Öldürdü? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Agatha Christie tarafından kaleme alınan Lord Edgware’i Kim Öldürdü? kitabı PDF Oku.

Lord Edgware’i Kim Öldürdü? kitabı, 222 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Lord Edgware’i Kim Öldürdü? kitabını 9789752109162 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Lord Edgware’i Kim Öldürdü? kitap özeti, Lord Edgware’i Kim Öldürdü? pdf oku, Lord Edgware’i Kim Öldürdü? yandex, Agatha Christie e-kitap pdf, Lord Edgware’i Kim Öldürdü? PDF Drive, Lord Edgware’i Kim Öldürdü? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Lord Edgware’i Kim Öldürdü? PDF Oku

Jane, kocası ile arasının açıldığını ve ondan kurtulabilmek için cinayeti bile göze alabileceğini dile getirdiğinde Dedektif Poirot da oradaydı. Şimdi, o korkunç adam öldürülmüştü ve ünlü dedektif oyuna getirildiğini hissediyordu. Ayrıca, ortada çözüm bekleyen sorular vardı: Jane öte yandan dostlarıyla yemek yerken öte yandan da aynı saatlerde kütüphanesinde akşam vaktinin keyfini çıkaran Lord Edgware’i nasıl bıçaklayarak öldürebilirdi? Üstelik lord, boşanmaya razı olduğuna göre Jane’in adamı öldürmesi için nasıl bir nedeni olabilirdi?…

Lord Edgware’i Kim Öldürdü? PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu