Suç Kitapları

Ve Bütün Çirkinler Öldürülecek PDF indir

Ve Bütün Çirkinler Öldürülecek PDF indir, e-kitap sitemizde Ve Bütün Çirkinler Öldürülecek kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Boris Vian tarafından kaleme alınan Ve Bütün Çirkinler Öldürülecek kitabı PDF Oku.

Ve Bütün Çirkinler Öldürülecek kitabı, 200 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ve Bütün Çirkinler Öldürülecek kitabını 9786258327489 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ve Bütün Çirkinler Öldürülecek kitap özeti, Ve Bütün Çirkinler Öldürülecek pdf oku, Ve Bütün Çirkinler Öldürülecek yandex, Boris Vian e-kitap pdf, Ve Bütün Çirkinler Öldürülecek PDF Drive, Ve Bütün Çirkinler Öldürülecek Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ve Bütün Çirkinler Öldürülecek PDF Oku

Otuz dokuz yıllık renkli ve verimli yaşamı boyunca romanlar, şiirler, şarkı kelimeleri yazan, trompetten ve cazdan vazgeçmeyen, oyunculuk, şarkıcılık, mucitlikten de geri kalmayan ve doğal bir oyunbozan olan Boris Vian’ın meslek yaşamında Fransız Standartları Enstitüsü’nü seçmiş olması belki de sanat dünyasının en göz alıcı ironilerinden biridir. Dönemin diğer bazı isimleri gibi doğaçlama yaşayıp eser veren Vian bugün asıl olarak yazar kimliğiyle ve antimilitarist bakış açısıyla tanınıyor.

Yirmi yaşına değin bakir kalmaya ant içip kendini bedenini daha da ilerletmeye vermiş olan Rock Bailey biraz tesadüf biraz da merakla kendini büyük bir sınamanın ortasında bulur. Hızlı kovalamacalar, arzu dolu partnerler ve sıkı dövüşler gibi türlü güzelliklerle bezeli macerası onu çirkinlerin varlığını sorgulamaya götürür.

Yazarın Vernon Sullivan müstearıyla kaleme alıp çevirmen rolüne büründüğü üçüncü roman olan Ve Bütün Çirkinler Öldürülecek, bi hayli fazla Amerikan, bi hayli fazla “kara” ve bi hayli fazla hareketli, cazla süslenmiş bir polisiye.

“Bu roman, muhtelif esin kaynaklarının melezidir ve bu durum onu bir nevi neşeli, sürükleyici, orijinal ve her düzeyde parodik bir yaratık hâline getirir.” –Gilbert Pestureau

“Bu kitap, uçarılığıyla bizi cezbederken enteresanlığıyla da bi hayli eğlendiriyor.” –M. A. Orthofer

Ve Bütün Çirkinler Öldürülecek PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu