Suç Kitapları

Ailenin Laneti PDF indir

Ailenin Laneti PDF indir, e-kitap sitemizde Ailenin Laneti kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dashiell Hammett tarafından kaleme alınan Ailenin Laneti kitabı PDF Oku.

Ailenin Laneti kitabı, 292 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ailenin Laneti kitabını 9789752899919 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ailenin Laneti kitap özeti, Ailenin Laneti pdf oku, Ailenin Laneti yandex, Dashiell Hammett e-kitap pdf, Ailenin Laneti PDF Drive, Ailenin Laneti Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ailenin Laneti PDF Oku

Bir dedektif, Continental Dedektif Ajansı’nın isimsiz üyesi. Bir hırsızlık, çalınan sekiz pırlanta varsa, işin bir tarafında mutlaka bir kadın mevcuttur. Evet, enteresan, genç bir kadın… Birdenbire ortadan kaybolacak bir kadın… Kaybolan kadını ararken kendini, anlaşılmaz olaylar labirentinde bulan isimsiz dedektifimiz. Ve tabi ki cinayetler.. Birbiri ardına işlenen acımasız cinayetler şeytani bir zekânın hazırladığı plan gereği, ustaca işlenmiş cinayetler ve geçmişi gizemli olaylarla dolu bir aile. Masumiyetini çoktan yitirmiş, belki de bu yüzden nereye kaçarlarsa kaçsınlar peşlerinden lanetlerini de sürükleyecek olan Dain Ailesi.. Ailenin etrafını kuşatan bir tarikat. Kutsal Kâse Tarikatı.. Anlamını yitirmiş bir dünya çapında, insanları tezgâha getirmek için oluşturulmuş düzmece bir maneviyat vakfı… Umudunu yitirmiş insanlara sahte umutlar satan sahte peygamberler yuvası… Ve bütün bu pislik karmaşasını bozacak hakikat… Zekice entrikalara, vahşi cinayetlere, ilahi yalanlara rağmen bir türlü yok edilemeyen hakikat… Karmaşık olaylar çöplüğünde bir pırlanta gibi parıldayan hakikat. İnsan ruhunun kadim niteliği: Kötülük…

Ailenin Laneti PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu