Suç Kitapları

Yüzyılın Davası – Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü PDF indir

Yüzyılın Davası – Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü PDF indir, e-kitap sitemizde Yüzyılın Davası – Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Eser Çömlekçioğlu tarafından kaleme alınan Yüzyılın Davası – Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü kitabı 332 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yüzyılın Davası – Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü kitabını 9786050630879 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yüzyılın Davası – Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü kitap özeti, Yüzyılın Davası – Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü pdf oku, Yüzyılın Davası – Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü yandex, Eser Çömlekçioğlu e-kitap pdf, Yüzyılın Davası – Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü PDF Drive, Yüzyılın Davası – Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yüzyılın Davası – Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü PDF Oku

Yüzyılın Davası – Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü Kısa Özet

Ellerinde çok fazla şantaj malzemesi vardı ve bu işi yapabilmek için gerçekten fazla temiz olmak gerekirdi. Bu operasyonu yapanları, bu çeteyi takip edip suçlarını belgeleyenleri, iddianameyi hazırlayanları, yargılamayı yapanları ve hak ettikleri cezaları verenleri, hepsini kutluyorum.

Fatih Altaylı – Gazeteci

Adnan Oktar ve şürekası, Türkiye’nin bugün içinde debelendiği ahlaksızlığın kaynağı, devleti, toplumu çürütmek için görevlendirilmiş, organize bir suç örgütüdür. Uluslararası casusluk teşkilatlarıyla bağlantıları mevcuttur, meslek yaşamımın en zorlu savaşını FETÖ’nün lojistik ortağı olarak yargıya sızan bu rezil örgüte karşı verdim. Umarım Türkiye elde etmiştir.

Mine G.Kırıkkanat – Gazeteci
 
Adnan Oktar ile yolu kesişen herkes ona uyum sağlamak zorundaydı. Eğer bunu yapamıyorsanız ve bir de tersi düşüncelerinizi açıkça dile getiriyorsanız başınıza neler gelebileceğini ben müvekkillerime ve bana yaşatılanlar aracılığıyla öğrendim.

Av. Emine Rezzan Aydınoğlu 

Ülkemizdeki en kötü ve sinsi örgütlenmeler dini kötüye kullananlardır. Klasik organize suç ve terör örgütü tanımlarına uymayan Adnan Hocacılar ve FETÖ gibi örgütlerle etkili mücadele için hukuk alt yapısında değişikliklere gidilmesi gerekmektedir. Adnan Hocacılar çok ciddi ve etkili organize terör örgütüdür. Onlarla karşılaşmada yılmadan savaşan herkese selam olsun. 

Av. Adil Serdar Saçan – İstanbul Emn. Organize suçlarla Mücadele ve Kaçakçılık Şube Eski Müdürü

Yüzyılın Davası – Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu