Suç Kitapları

Konsey Cinayetleri PDF indir

Konsey Cinayetleri PDF indir, e-kitap sitemizde Konsey Cinayetleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Armağan Tunaboylu tarafından kaleme alınan Konsey Cinayetleri kitabı PDF Oku.

Konsey Cinayetleri kitabı, 304 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Konsey Cinayetleri kitabını 9789753299022 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Konsey Cinayetleri kitap özeti, Konsey Cinayetleri pdf oku, Konsey Cinayetleri yandex, Armağan Tunaboylu e-kitap pdf, Konsey Cinayetleri PDF Drive, Konsey Cinayetleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Konsey Cinayetleri PDF Oku

Metin Çakır da kim?

Hercule Poirot kadar zeki, Sherlock Holmes kadar dikkatli, Mike Hammer kadar çapkın, James Bond kadar yakışıklı, Philip Marlowe kadar pervasız…

Yok canım, nerdee! O, tarihin en ahlaksız, sahtekâr, korkak, yalancı, maço vb karaktersiz kişiliği. Ama insan gene de onu sevmeden edemiyor.

Konsey Cinayetleri’nin müthiş detektifi Metin Çakır’ın, diğer enteresan ötesi maceralarına, Yıldız Cinayetleri, Resim Cinayetleri ve Karakol Cinayetleri’nde sürdürmekte…

Metin Çakır serisinin önceden yayımlanmamış en yeni kitabı, tabii ki Maceraperest Kitaplar’da…

Konsey Cinayetleri PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu