Suç Kitapları

Elveda Güzelim PDF indir

Elveda Güzelim PDF indir, e-kitap sitemizde Elveda Güzelim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Raymond Chandler tarafından kaleme alınan Elveda Güzelim kitabı PDF Oku.

Elveda Güzelim kitabı, 312 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Elveda Güzelim kitabını 9786051410012 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Elveda Güzelim kitap özeti, Elveda Güzelim pdf oku, Elveda Güzelim yandex, Raymond Chandler e-kitap pdf, Elveda Güzelim PDF Drive, Elveda Güzelim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Elveda Güzelim PDF Oku

Dev iriliğinde bir adam… Kıdemli bir gangster… Hapisten yeni çıkmış… Sevdiği kadını arıyor. Bir bataklıkta bulduğu, bir bataklıkta bırakıp hapse girdiği kadını… Hasretini uzun hapishane gecelerine katık ettiği eski sevgilisini… Öldürmek için değil hâlâ kadına âşık olduğu için… Elbette gergin, sabırsız ve öfke dolu… Hiç şüphesiz yolu dedektifimiz Philip Marlowe’la kesişecek. Dedektifimiz önce bu işe pek sıcak bakmasa da ister istemez kendini hadiselerin ortasında bulacak. Çünkü bu aşk hikâyesinin derinliklerinde başka entrikalar olduğunu fark edecek. Kadim entrikalar: İnsanoğlunun ahlaksızlığı, deva bulmaz bencilliği, keskin acımasızlığı… -Ahmet Ümit- Büyük Uyku kitabıyla tanıştığımız dedektif Philip Marlowe’un maceraları Elveda Güzelim ile sürdürmekte. İlk kez 1940’ta yayımlanan bu eseri Raymond Chandler serisinin üçüncü kitabı olarak Sinan Fişek çevirdi, Everest Yayınları olarak Amerikan polisiyesinin klasikleşmiş isimlerinden Raymond Chandler külliyatını, Türk polisiyesinin usta ismi Ahmet Ümit editörlüğünde sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Elveda Güzelim PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu