Suç Kitapları

Beni Kandıramazsın PDF indir

Beni Kandıramazsın PDF indir, e-kitap sitemizde Beni Kandıramazsın kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Harlan Coben tarafından kaleme alınan Beni Kandıramazsın kitabı PDF Oku.

Beni Kandıramazsın kitabı, 416 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Beni Kandıramazsın kitabını 9786254487682 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Beni Kandıramazsın kitap özeti, Beni Kandıramazsın pdf oku, Beni Kandıramazsın yandex, Harlan Coben e-kitap pdf, Beni Kandıramazsın PDF Drive, Beni Kandıramazsın Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Beni Kandıramazsın PDF Oku

Uyan! Geçmiş kapına dayandı…

Buram buram tutku kokan karanlık salonları geride bırakmış; şimdi iki çocuğu, harika bir kocası ve rahat bir yaşamı olmasına rağmen yine de eskiye özlem duyan bir kadın…

 Çok kabiliyetli bir belgesel fotoğrafçısıyken, kırklı yaşların sonunda sahte paparazzilik yapmak zorunda kalan bir adam…
 
Yıllardır çözemediği tozlu bir dosyanın izini ısrarla süren bir dedektif…
 
Seri cinayetlerin bir araya getirdiği Megan, Ray ve Broome’un önünde zor günler mevcuttur artık. Hak ettiğine inandığı adamları öldüren, böylece bu adamların hayatlarını mahvettiği kızlara ikinci bir şans tanıdığına inanan, kendince doğru nedenlere sahip bu katil, acaba bu üç insanı alt edip kanlı macerasına devam edebilecek midir?

Beni Kandıramazsın PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu