Suç Kitapları

Upirlerin Fısıltısı PDF indir

Upirlerin Fısıltısı PDF indir, e-kitap sitemizde Upirlerin Fısıltısı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Çağan Dikenelli tarafından kaleme alınan Upirlerin Fısıltısı kitabı PDF Oku.

Upirlerin Fısıltısı kitabı, 176 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Upirlerin Fısıltısı kitabını 9786057390677 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Upirlerin Fısıltısı kitap özeti, Upirlerin Fısıltısı pdf oku, Upirlerin Fısıltısı yandex, Çağan Dikenelli e-kitap pdf, Upirlerin Fısıltısı PDF Drive, Upirlerin Fısıltısı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Upirlerin Fısıltısı PDF Oku

Öylesine bir göz alıcılık beklemeyen gözleri kamaşmış, etrafında ışıktan yıldızlar dans etmeye başlamıştı…
ve evet, imkânsız gibi gözükse de, bir su evreninin tam altından bakıyordu Boğaz’a. Yekpare camla kaplı tavandan
koskoca bir kadırganın suları yararak Sarayburnu’na doğru ilerlediği görülüyordu. Tekneden düştüğü o gün yaratıkların kendisini görebildiği fikriyle tüyleri diken diken oldu. Hızla bir dolabın altına koşturdu ve ufak tombul bedenini gizlemek üzere o dar yere sıkıştıktan sonra çevreyi bir daha kolaçan etti.

“Bu gece!” diye bağırmıştı yaratık Saaf ûl Sahr dilinde.
“Sultan bu gece ölecek, o kadar! Beklemeye tahammülümüz yok!”
Çağan Dikenelli bu kez çiçeği burnunda bir fantastik polisiyeyle okurlarının karşısına çıkıyor… Şeker Efendi ile Sahab’ın
nefes kesen serüvenlerini okurken heyecan dolu büyülü bir maceraveyalacaksınız. Oğlak Yayınları, “Şeker Efendi ve Sahab’ın İmkânsız Serüvenleri” serisinin ilk kitabı, Upirlerin Fısıltısı’nı yayımlamaktan gurur duyar.

Upirlerin Fısıltısı PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu