Suç Kitapları

Buz Prenses PDF indir

Buz Prenses PDF indir, e-kitap sitemizde Buz Prenses kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Camilla Lackberg tarafından kaleme alınan Buz Prenses kitabı PDF Oku.

Buz Prenses kitabı, 399 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Buz Prenses kitabını 9786050906721 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Buz Prenses kitap özeti, Buz Prenses pdf oku, Buz Prenses yandex, Camilla Lackberg e-kitap pdf, Buz Prenses PDF Drive, Buz Prenses Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Buz Prenses PDF Oku

Avrupa’nın en fazla okunan polisiye yazarlarından, romanları 25 dile çevrilen İsveçli yazar Camilla Läckberg şimdi Türkçede. Yazar Erica Falck anne babasının ani ölümünden sonra, çocukluğunun geçtiği Fjällbacka kasabasına döner. Beklenmedik bir rastlantı sonucu, senelerdır görmediği çocukluk arkadaşı Alex’in cansız bedenini bulur. Güzeller güzeli Alex buz gibi evinde, küvette yatmaktadır, bilekleri de kesiktir. Erica, Alex’in ailesinin isteğiyle onun ile ilgili bir anı yazısı hazırlamaya girişir. Erica’nın seneler boyunca uzak kaldığı dostu ile ilgiliki merakı giderek takıntıya dönüşürken, kasabanın dedektifi Patrik Hedström de davayla alakalı şüphelerinin izini sürmektedir. Yolları kesişen Erica ile Patrik karşı konulmaz biçimde birbirlerine doğru çekilirken, öte yandan da ufak kasabanın büyük sırrını çözmeye doğru sıra sıra ilerlerler. “Camilla Läckberg polisiyenin kraliçesi.” -Bild am Sonntag- “Läckberg korkunç sırların üstünün asla tamamen örtülemeyeceğini ve susmanın ruhu nasıl öldürdüğünü ustalıkla anlatıyor.” -Publisher’s Weekly- “Elinizden bırakamıyorsunuz. Läckberg sonuna kadar heyecanı koruyor.” -Viva- “İçinizi ürpertiyor, aynı betimlediği buzlarla kaplı dünya gibi.” -Literary Review-

Buz Prenses PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu