Suç Kitapları

Ölüm Oyunu PDF indir

Ölüm Oyunu PDF indir, e-kitap sitemizde Ölüm Oyunu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Osman Aysu tarafından kaleme alınan Ölüm Oyunu kitabı PDF Oku.

Ölüm Oyunu kitabı, 303 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ölüm Oyunu kitabını 9786051067414 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ölüm Oyunu kitap özeti, Ölüm Oyunu pdf oku, Ölüm Oyunu yandex, Osman Aysu e-kitap pdf, Ölüm Oyunu PDF Drive, Ölüm Oyunu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ölüm Oyunu PDF Oku

Zengin işadamı Hayri Tanman, yirmi yıl önce genç ve güzel karısı Ayça’yı öldürmek için arabasını Boğaz’ın serin sularına sürmüştü. Kendisi yaptığı plan gereği kurtulmuş, fakat Ayça’nın cansız bedeni bulunamamıştı. Aradan seneler geçtikten sonra bir zarfla gelen tehdit mektubu herkesin bu kazada öldüğünü sandığı Ayça’nın hâlâ yaşıyor olabileceğini gösteriyordu. Hayri Bey’i korkutan bu mektubu gerçekten Ayça mı yazmıştı? Bunu araştırması için tuttuğu genç, yakışıklı ve başarılı avukat Gökhan Elmas gerçeğin üzerindeki sır perdesini kaldırabilecek miydi? Yoksa o da diğer erkekler gibi kendini Ayça’nın dayanılmaz cazibesine kaptırıp bu sırrın bir parçası haline mi gelecekti?

Ölüm Oyunu PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu