Suç Kitapları

Düğümler ve Haçlar PDF indir

Düğümler ve Haçlar PDF indir, e-kitap sitemizde Düğümler ve Haçlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ian Rankin tarafından kaleme alınan Düğümler ve Haçlar kitabı PDF Oku.

Düğümler ve Haçlar kitabı, 264 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Düğümler ve Haçlar kitabını 9786051068909 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Düğümler ve Haçlar kitap özeti, Düğümler ve Haçlar pdf oku, Düğümler ve Haçlar yandex, Ian Rankin e-kitap pdf, Düğümler ve Haçlar PDF Drive, Düğümler ve Haçlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Düğümler ve Haçlar PDF Oku

*Hem de Edinburgh’da. Demek istiyorum ki, Edinburgh’da böyle bir şey bulunacağı

asla aklınıza gelmez, değil mi…?*

‘Böyle bir şey’, iki genç kızın vahşi bir biçimde kaçırılışı ve öldürülüşü. Eski bir asker olan Dedektif Rebus, artık anılarından kaçan, aldığı garip mektuplara aldırmayan ayrıksı, bilinmesi zor bir polistir. Üçüncü genç kız da kaybolunca aynı akıbete uğradığı düşünülür ve birden fazla polisle birlikte Rebus da katilin peşine düşer. Çok geçmeden mesajlar gelmeye başlar: Düğümlü ipler ve kibrit çöpünden yapılma haçlar. Lakin Rebus’un olayla ilişkisi farklıdır; o yalnızca katili yakalamaya çalışan bir polis değil, bu yapbozun parçalarını bir araya getirip olayı çözebilecek tek kişidir.

 Dedektif Rebus dizisi, baştan sona birinci sınıf bir çalışma… Rankin müthiş bir biçimde yarattığı kahramanını İskoçya’daki mekânların ve diyalogların çarpıcı hakikiliğiyle birleştirmiş.

-The Times

Düğümler ve Haçlar PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu