Suç Kitapları

Peruklu Cinayetler PDF indir

Peruklu Cinayetler PDF indir, e-kitap sitemizde Peruklu Cinayetler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehmet Murat Somer tarafından kaleme alınan Peruklu Cinayetler kitabı PDF Oku.

Peruklu Cinayetler kitabı, 260 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Peruklu Cinayetler kitabını 9786087639899 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Peruklu Cinayetler kitap özeti, Peruklu Cinayetler pdf oku, Peruklu Cinayetler yandex, Mehmet Murat Somer e-kitap pdf, Peruklu Cinayetler PDF Drive, Peruklu Cinayetler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Peruklu Cinayetler PDF Oku

“Neden birileri bu adamları öldürüp kafalarına peruk taksın ki?” dedim.
“Belki de onlarla bir hesabı mevcuttur.”
“Muhakkak,” dedim. “Ama ne olduğunu bilemiyorum. Üstelik elimde bir şey yok…”
“Yüreğiniz var ya,” dedi bileğime tekrar dokunup gözlerimin içine bakarak. “Cesaretiniz… Gönül koymuşluğunuz… Az mı bunlar?”

Fatih’in Altımermer semtinde kendi halinde yaşlıca bir eczacı evinde ölü bulunur. Cinayeti enteresan kılan ise eczacının başına takılan peruk ve dudağına sürülen rujdur.
Altımermer’de bunlar yaşanırken kahramanımız hiçbir şeyden habersiz, Brezilya’dan gelecek konuğu için planlar yapmaktadır. Lakin planları bu cinayetle yakında zamandan ilişkili bir arkadaşının telefonuyla sekteye uğrar. Amatör dedektifimiz bu kez patavatsız ama saf arkadaşının ricasını kıramaz ve cinayeti çözmeye çalışır.

Mehmet Murat Somer, Hop-Çiki-Yaya serisinin dördüncü kitabı Peruklu Cinayetler ile bizi müzik dünyasının dehlizleri ile drag-queenlerin hareketli hayatları içinde bir yolculuğa çıkarıyor.

Peruklu Cinayetler PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu