Suç Kitapları

Cinayetin Parıltısı PDF indir

Cinayetin Parıltısı PDF indir, e-kitap sitemizde Cinayetin Parıltısı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. John Le Carre tarafından kaleme alınan Cinayetin Parıltısı kitabı PDF Oku.

Cinayetin Parıltısı kitabı, 176 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Cinayetin Parıltısı kitabını 9786052981795 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Cinayetin Parıltısı kitap özeti, Cinayetin Parıltısı pdf oku, Cinayetin Parıltısı yandex, John Le Carre e-kitap pdf, Cinayetin Parıltısı PDF Drive, Cinayetin Parıltısı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Cinayetin Parıltısı PDF Oku

*Kötülerin uzun yaşaması ne fena,* dedi.

*Kötüler için yani.*

John Le Carré’nin Türkçeye ilk kez çevrilen romanı Cinayetin Parıltısı, okurları Güney İngiltere’deki ufak bir kasaba olan Dorset’e ve bölgenin seçkin yatılı okuluna götürüyor.

Polisiye edebiyatın benzersiz kişiliği George Smiley, Londra’da köşesine çekilmişken, Dorset’te işlenen cinayet üzerine gizem dolu bir serüvene atılıyor ve *kimse tarafından fark edilmeme duası* etmekten bir süreliğine vazgeçiyor.

*Bir centilmen yaratmak, asırlar alan bir zamantir* prensibine sıkı sıkıya bağlı bir okul… Öğretmenler, öğrenciler ve kasaba sakinlerini kuşatan tekinsiz atmosfer…

Le Carré tutkunları, Cinayetin Parıltısı’nı tıpkı diğer Smiley romanları gibi –Soğuktan Gelen Casus, Köstebek, Ölüme Çağrı– ellerinden bırakamayacak.

*Etkileyici, zekâ dolu, ironik, iğneleyici…*

Daily Telegraph

*Dickens ve Austen romanları gibi…*

Financial Times

Cinayetin Parıltısı PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu