Suç Kitapları

Milli Cinayat Koleksiyonu PDF indir

Milli Cinayat Koleksiyonu PDF indir, e-kitap sitemizde Milli Cinayat Koleksiyonu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Süleyman Sudi tarafından kaleme alınan Milli Cinayat Koleksiyonu kitabı PDF Oku.

Milli Cinayat Koleksiyonu kitabı, 339 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Milli Cinayat Koleksiyonu kitabını 9786254080944 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Milli Cinayat Koleksiyonu kitap özeti, Milli Cinayat Koleksiyonu pdf oku, Milli Cinayat Koleksiyonu yandex, Süleyman Sudi e-kitap pdf, Milli Cinayat Koleksiyonu PDF Drive, Milli Cinayat Koleksiyonu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Milli Cinayat Koleksiyonu PDF Oku

İsmi bundan dolayı birbirinden bağımsız *onparalık öyküler* (dime novels) kategorisinde değerlendirilmesine rağmen içeriği ve teknik yapısıyla tek kitaplık bir polisiye olarak 1914 senesinde tefrika mantığı içinde haftada bir neşredilen on bölümlük Millî Cinâyât Koleksiyonu, klasik bir polisiye olmak dışında içinde cin, peri gibi doğaüstü varlıklara, ürpertici atmosferlere, hayaletlerle dolu odalara, eski malikâne ve loş salonlara da rastlanması sebebiyle korku ve gerilim türüne de dâhil edilebilir. İstanbul’un altındaki dehlizlerde yaşayan, peri-cadı tevatürlerinin ardına gizli tutulan, çoğunluğunu kadınların oluşturduğu ve son yirmi yılda basına yansımamış esrarengiz hadiselerin sorumlusu büyük bir çeteye mal edilen korkunç cinayetler ile bu çeteyi çökertmeye çalışan polis memuru Siyah Pençe Hüseyin Bey ve yardımcısı Abdal Ahmed’in serüvenlerinin anlatıldığı bu pek heyecanlı romanı, Didem Ardalı Büyükarman’ın titiz aktarımı ve notlandırmasıyla paylaşmak istedik.

Milli Cinayat Koleksiyonu PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu