Suç Kitapları

Zamanın Kızı PDF indir

Zamanın Kızı PDF indir, e-kitap sitemizde Zamanın Kızı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Josephine Tey tarafından kaleme alınan Zamanın Kızı kitabı PDF Oku.

Zamanın Kızı kitabı, 192 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Zamanın Kızı kitabını 9786057232960 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Zamanın Kızı kitap özeti, Zamanın Kızı pdf oku, Zamanın Kızı yandex, Josephine Tey e-kitap pdf, Zamanın Kızı PDF Drive, Zamanın Kızı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Zamanın Kızı PDF Oku

JOSEPHINE TEY: 1896 senesinde Inverness, İskoçya’da dünyaya geldi. Asıl adı Elizabeth Mackintosh’tur. 1920’lerden bu yana İskoç gazetelerinde hikâyeleri ve şiirleri yayımlandı. İlk dedektif romanını Gordon Daviot mahlasıyla kaleme aldı. The Man in the Queue adındaki bu romanı, Brisena adını verdiği daktilosuna ithaf etmiştir. Daha sonra kendine Josephine Tey mahlasını uygun gören yazar, bu isimle yedi kitap daha yazdı. Polisiye kitabı Zamanın Kızı, Polisiye Yazarları Birliği tarafından en iyi polisiye romanı seçilmiştir. Ömru¨ boyunca medyadan uzak duran Tey, 13 Şubat 1952’de öldu¨.

SERKAN TOY: 1996 senesinde Konya’da dünyaya geldi. 2017 senesinde Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Faku¨ltesi’nde Amerikan Ku¨ltu¨ru¨ ve Edebiyatı bölu¨mu¨ne başladı. Jack London, Charles Dickens, F. Scott Fitzgerald ve çoğu çağdaş başka edebiyatçıların eserlerini Tu¨rkçeye çevirdi.

Hayal gücünüzü esir alacak ve bildiğiniz her şeyi sorgulamanıza yol açacak tarihsel bir yolculuk:

Zamanın Kızı.

Yatağa mahkûm olan dedektif Alan Grant, sorgulayıcı zihninin boş durmaması için kendini meşgul edecek bir şeyler bulmayı ummaktadır.

Geçmişin arşivlerinde teselli arayan Grant, onu uyanık olduğu her an oyalayabilecek bir gizeme rastlar, tarihi yeniden şekillendirebilecek bir gizeme… Plantagenet Hanedanlığı etrafındaki çözülememiş bir vakayla ilgilenen Grant, III. Richard ile ilgiliki gerçeği görülmektedirmak için zorlu bir arayışa girer. Richard’ın acımasız bir katil olarak tasvir edildiği hikâyeyi reddederek arşivlere dalar, ispat parçalarını dikkatlice birleştirir ve egemen fikre cesurca meydan okur. Grant, geçmişin derinliklerine daldıkça yüzseneler boyunca devam eden bir komploya ulaşır. Her keşifle birlikte gizli ittifaklar, rekabetler ve sırlar görülmektedir. Tarihin gerçekleri, yeniden yazılmak üzeredir. Polisiye Yazarlar Birliği tarafından gelmiş geçmiş en iyi polisiye roman seçilen Zamanın Kızı’nda, Josephine Tey tarihi kurgu ile polisiyeyi harmanlayan, içinden çıkılması zor bir ağ örüyor.

Zamanın Kızı PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu