Suç Kitapları

Bir Şapka Bir Tabanca PDF indir

Bir Şapka Bir Tabanca PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Şapka Bir Tabanca kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Celil Oker tarafından kaleme alınan Bir Şapka Bir Tabanca kitabı PDF Oku.

Bir Şapka Bir Tabanca kitabı, 336 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Şapka Bir Tabanca kitabını 9789752126428 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Şapka Bir Tabanca kitap özeti, Bir Şapka Bir Tabanca pdf oku, Bir Şapka Bir Tabanca yandex, Celil Oker e-kitap pdf, Bir Şapka Bir Tabanca PDF Drive, Bir Şapka Bir Tabanca Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Şapka Bir Tabanca PDF Oku

Parayla saadet olmaz…
Büyük bir reklam ajansının sahibi, eceliyle ölen yaşlı babasının evinde Humphrey Bogart tarzı bir şapkanın altında bulduğu tabancanın oraya nasıl geldiğini öğrenmesi için Dedektif Remzi Ünal’a başvurur. Hemen çözülebilecek basitlikte görünen *iş*, araştırmaya bir cesedin de dahil olmasıyla karmaşık ve tehlikeli bir hale gelmeye başlar. Remzi Ünal hadiselerin üzerine git gide cesetler artacak, ihtiyar adamın ardında bıraktığı servet, şüphelilerin sayısını da artıracaktır.
Polisiye edebiyatımızın usta ismi Celil Oker, Bir Şapka Bir Tabanca’da yine sürükleyici bir macerasın içine katıyor okuru. Para hırsının kirlettiği yaşamlar, sırlarla çevrelenmiş bir aile ve görünenin ardındaki gerçekle yüzleştiriyor.
*Biz Almanlar ellili senelerın sonunda nasıl Dashiell Hammett ve Raymond Chandler aracılığıyla Amerika’da yaşananları öğrendiysek, şimdi de Celil Oker aracılığıyla İstanbul sokaklarında neler olup bittiğini öğreniyoruz.*
Andreas Ammer, Bayerischer Rundfunk
*Remzi Ünal, hiç şüphesiz polisiye tarihimizin şimdiye dek yaratılmış en inandırıcı dedektif tiplemesidir. (…) Celil Oker, gündelik yaşamın ufak ayrıntı kısmının çok canlı tasvirleriyle polisiyelerde sık rastlanmayan gerçek bir insan tipi yaratıyor.*
A. Ömer Türkeş

Bir Şapka Bir Tabanca PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu