Suç Kitapları

Ayın On Dördü PDF indir

Ayın On Dördü PDF indir, e-kitap sitemizde Ayın On Dördü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Refik Halid Karay tarafından kaleme alınan Ayın On Dördü kitabı PDF Oku.

Ayın On Dördü kitabı, 326 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ayın On Dördü kitabını 9789751031174 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ayın On Dördü kitap özeti, Ayın On Dördü pdf oku, Ayın On Dördü yandex, Refik Halid Karay e-kitap pdf, Ayın On Dördü PDF Drive, Ayın On Dördü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ayın On Dördü PDF Oku

“Kendisini öldürmesi için eline verdiğim tabancayı göğsüme çevirdi. Horozun kalktığını, topun döndüğünü gördüm, görmedim belki; sesini işittiğim için görmüş gibi oldum ve galiba gülümsedim. Öyle bir anda gülümsemek olabilecek müdür? Ölümü bekliyor, ölüme can mı atıyordum? Hayır! Ben bu ihtiyatsızlığı yapacak ahmaklardan değilim. Tetik indi, fakat tabanca patlamadı. Bir daha, bir daha indi, gene patlama yok! Sofra bezinin altına ilk etapta sakladığım Beretta’yı kaptığım gibi bir lahzada onun göğsüne çeviren şimdi benim.” İstanbul’da, mehtaplı bir yaz akşamı, sahilde bir cinayet işlenir. Cinayet yerinin hemen yakınında evleri bulunan Rıdvan ve Rayiha’nın yaşamı o akşamdan sonra eskisi gibi olmayacaktır… Bu cinayet ardından yaşanan hadiseleri kaleme alan Refik Halid Karay, insan davranışlarının değişkenliğini ve çeşitliliğini irdelediği sürükleyici bir romanla okuyucusunun karşısına çıkıyor.

Ayın On Dördü PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu