Suç Kitapları

Kaybolan Oyuncak Dükkanı PDF indir

Kaybolan Oyuncak Dükkanı PDF indir, e-kitap sitemizde Kaybolan Oyuncak Dükkanı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Edmund Crispin tarafından kaleme alınan Kaybolan Oyuncak Dükkanı kitabı PDF Oku.

Kaybolan Oyuncak Dükkanı kitabı, 224 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kaybolan Oyuncak Dükkanı kitabını 9789750850936 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kaybolan Oyuncak Dükkanı kitap özeti, Kaybolan Oyuncak Dükkanı pdf oku, Kaybolan Oyuncak Dükkanı yandex, Edmund Crispin e-kitap pdf, Kaybolan Oyuncak Dükkanı PDF Drive, Kaybolan Oyuncak Dükkanı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kaybolan Oyuncak Dükkanı PDF Oku

Usta polisiye yazarı Edmund Crispin’in klasikleşmiş dedektifi Gervase Fen’in en ünlü macerası olan Kaybolan Oyuncak Dükkânı, hem türün meraklıları hem de 20. yüzyıl İngilteresi’nde eşsiz bir maceraya atılmak isteyen okurlar için kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Şair Richard Cadogan tatil için gittiği Oxford’da kendini karmaşık hadiselerin içinde bulur. Gece geç saatte şehre varan Cadogan, bir oyuncak dükkânının kapısının açık olduğunu fark eder. İçeride hırsızları bulacağını düşünerek dükkâna girer ama yaşlı bir kadının cesediyle karşılaşır. Daha cesedi tam inceleme fırsatı bulamadan başına aldığı darbeyle bilincini kaybeder. Sabah kendine geldiğinde yaptığı ilk iş polise gidip bütün gördüklerini anlatmak olur. Lakin artık ortada ne oyuncak dükkânı mevcuttur ne de bir kadın cesedi. Bu kadar imkânsız görünen bir olayı kim çözer? Tabii ki bitip tükenmek bilmeyen enerjisi, enteresan tavırları ve konuşmalarıyla Oxford’da adından çok fazla söz ettiren Gervase Fen.

*Eğlenceli maceralar.* -Washington Post

*İnanılmaz bir mizah anlayışı.* -Independent

Kaybolan Oyuncak Dükkanı PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu