Suç Kitapları

Uzun Veda PDF indir

Uzun Veda PDF indir, e-kitap sitemizde Uzun Veda kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Raymond Chandler tarafından kaleme alınan Uzun Veda kitabı PDF Oku.

Uzun Veda kitabı, 464 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Uzun Veda kitabını 9786254496134 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Uzun Veda kitap özeti, Uzun Veda pdf oku, Uzun Veda yandex, Raymond Chandler e-kitap pdf, Uzun Veda PDF Drive, Uzun Veda Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Uzun Veda PDF Oku

Özel dedektif Philip Marlowe’un talihsiz arkadaşı Terry Lennox, karısının ölümü sebebiyle sırra kadem basmak zorundadır. Marlowe iyi bir arkadaş olmanın gereğini yerine getirir ve Lennox’a yardım eder. Lakin Marlowe arkadaşının ardından Tijuana uçağına el sallarken neye beriştiğinin pek de farkında değildir. Çok geçmeden kendisini Los Angeles’ın zengin muhitlerinden birinde, alkolik zenginler, sinir krizinin eşiğindeki kadınlar, gözü kara gangsterler, düzenbaz polisler ve onların içindeki karmaşık ilişkiler ağının ortasında bulur. Gizemli arkadaşının suçsuzluğuna dair hisleri onu kaç cesedin peşinde, hangi bulmacalara sürükleyecektir?
Raymond Chandler’ın ustalık eserlerinden 1955 Edgar Ödüllü Uzun Veda, yazarın yarattığı karakterlere, kendisinden ve yaşamından izler de kattığı son derece mühim bir metin.

“Chandler eşsiz bir üslupçu, Sherlock Holmes kadar ölümsüz bir kişiliğin yaratıcısı.” 
Anthony Burgess

“Diğerlerinin hâlâ ulaşmaya çalıştığı standartları tespit eden en büyük polisiye yazarlarından.”
Sunday Times

Uzun Veda PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu