Suç Kitapları

Kadife Eldivenli Şeytan PDF indir

Kadife Eldivenli Şeytan PDF indir, e-kitap sitemizde Kadife Eldivenli Şeytan kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. John Dickson Carr tarafından kaleme alınan Kadife Eldivenli Şeytan kitabı PDF Oku.

Kadife Eldivenli Şeytan kitabı, 472 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kadife Eldivenli Şeytan kitabını 9786059020299 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kadife Eldivenli Şeytan kitap özeti, Kadife Eldivenli Şeytan pdf oku, Kadife Eldivenli Şeytan yandex, John Dickson Carr e-kitap pdf, Kadife Eldivenli Şeytan PDF Drive, Kadife Eldivenli Şeytan Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kadife Eldivenli Şeytan PDF Oku

“Onu görmeyi kalbiniz kaldırabilir mi Lordum? Bunu ister misiniz?*
*Onu görmek…*
*Evet, karınızı… Odadaki ölü kokusunu tamamen temizledik. Pencereler ardına kadar açıldı, her bir köşeye güzel kokular serpildi. Sanırım Leydi Lydia da böyle olsun isterdi.*
*Canın cehenneme seni bunak! Lydia ölmedi anlaşıldı mı ölmedi! O ölmüş gibi konuşma karşımda!*

Cambridge’de Tarih Profesörü olan Nicholas Fenton, tarihler 1925’i gösterdiğinde yani elli beş yaşına merdiven dayadığında, yaz için kiraladığı bu Londra evinde, 1675 tarihinde, bir kadının zehirlenerek öldürüldüğünü öğrenir. Bu vahşetin ayrıntı kısmını öğrenmek adına Şeytan ile bir anlaşma yapar ve o tarihe dönebilmek için ruhunu satar.
Öykü size tanıdık mı geliyor…

Dünya edebiyatı için Goethe’nin Faust’u ne anlama geliyorsa, ‘Kadife Eldivenli Şeytan` da kategorisinin içinde, o değeri taşıyanlardan biridir. Üstelik bu kitapta yalnızca klasik polisiye severleri tatmin edecek bir cinayet soruşturması yok, arka planda geçen olaylar aracılığıyla, İngiltere tarihi meraklıları ve macera severler de bu sürükleyici romanın havasından, kendi paylarını alacaklar.

Siz de *Şeytan hiçbir oyunu adil oynamaz* diyenlerdenseniz, haklılığınızı pekiştirin. Lakin Şeytanın karşısında da hiç yabana atamayacağı bir ‘akıl’ mevcuttur.

Kadife Eldivenli Şeytan PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu