Suç Kitapları

Cinayet Fakültesi PDF indir

Cinayet Fakültesi PDF indir, e-kitap sitemizde Cinayet Fakültesi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pınar Kür tarafından kaleme alınan Cinayet Fakültesi kitabı PDF Oku.

Cinayet Fakültesi kitabı, 320 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Cinayet Fakültesi kitabını 9789750734946 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Cinayet Fakültesi kitap özeti, Cinayet Fakültesi pdf oku, Cinayet Fakültesi yandex, Pınar Kür e-kitap pdf, Cinayet Fakültesi PDF Drive, Cinayet Fakültesi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Cinayet Fakültesi PDF Oku

Usta edebiyatçı Pınar Kür, Emin Köklü maceralarına Bir Cinayet Romanı ve Sonuncu Sonbahar’dan sonra Cinayet Fakültesi’yle sürdürmekte.

Bir özel üniversitede okul yönetimi tarafından örtbas edilmeye çalışılan ve basına pek yansıtılmayan peş peşe şüpheli ölümler kimsenin pek de bulaşmak istemediği bir konu. Ama uzun süredir çekildiği inzivanın tadını çıkaran emekli matematik profesörü Emin Köklü bir kez daha işin peşine düşmek zorunda kalıyor. Önce istemeye istemeye tabii, ama kaç kişi bir cinayeti çözme çağrısına direnebilir ki?

*(…) Hepsi, gelecekte bir sığınağımız olmadığı için… Gelecek sahiden yok mu? Her şey bitti mi? Bir vakitler mutluydum. En azından, mutsuz değildim ve mutsuz olmamayı mutluluk sanıyordum. Gün geldi tam tersini öğrendim. Bana hiç beklemediğim, hiç hayal etmediğim bir mutluluğu yaşatan kadın, ilk kez gerçek mutsuzluğu tattırdı bana. Tattırdı, evet. Mutsuzluğun da bir tadı var. Vardı galiba. Çok da iyi hatırlamıyorum. Gökyüzüne baktım. Buranın gökyüzü ne kadar kalabalık! Yıldızlar, yıldızlar, yıldızlar. Binlerce… Samanyolu, Büyük Kepçe, Küçük Kepçe, hepsi parıl parıl orada. Onlar orada, ben buradayım. Ben buradayım. Ve gecenin geri kalanıyla ne yapacağımı bilemiyorum.*

Cinayet Fakültesi PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu