Suç Kitapları

13 Numaralı Oda PDF indir

13 Numaralı Oda PDF indir, e-kitap sitemizde 13 Numaralı Oda kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Edgar Wallace tarafından kaleme alınan 13 Numaralı Oda kitabı PDF Oku.

13 Numaralı Oda kitabı, 224 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. 13 Numaralı Oda kitabını 9786052651438 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. 13 Numaralı Oda kitap özeti, 13 Numaralı Oda pdf oku, 13 Numaralı Oda yandex, Edgar Wallace e-kitap pdf, 13 Numaralı Oda PDF Drive, 13 Numaralı Oda Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

13 Numaralı Oda PDF Oku

“Edgar Wallace’ın 13 Numaralı Oda romanında profesyonel dolandırıcılar çok, kahraman bile onlardan biri.” –The Spectator

Hapisten yeni çıkan Johnny Gray, eski dostu Peter Kane’i ziyaret ettiğinde o günün nice kötü olaya gebe olduğunu bilmemektedir. Kane ile karanlık bir geçmişi paylaşan polis katili Emanuel Legge de kendisini ziyaret etmek için tam o günü, kızının düğün gününü seçmiştir. Johnny Gray bir öfke kasırgası içinde, Kane’in biricik kızını emanet ettiği yeni kocası Binbaşı Floyd’un en uğursuz türden bir dolandırıcı olduğunu öğrenecektir. Yine de bu entrikaveyahil olan herkes, J. G. Reeder isimli bir dedektifin nefesini enselerinde hissedecektir.

1924’te yayımlanan 13 Numaralı Oda, polisiyenin unutulmazlarından J. G. Reeder serisinin ilk kitabı.

13 Numaralı Oda PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu