Suç Kitapları

Bir Cinayet Romanı PDF indir

Bir Cinayet Romanı PDF indir, e-kitap sitemizde Bir Cinayet Romanı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pınar Kür tarafından kaleme alınan Bir Cinayet Romanı kitabı PDF Oku.

Bir Cinayet Romanı kitabı, 368 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bir Cinayet Romanı kitabını 9789750734915 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bir Cinayet Romanı kitap özeti, Bir Cinayet Romanı pdf oku, Bir Cinayet Romanı yandex, Pınar Kür e-kitap pdf, Bir Cinayet Romanı PDF Drive, Bir Cinayet Romanı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bir Cinayet Romanı PDF Oku

Çağdaş edebiyatımızın usta kalemi Pınar Kür`ün Türkçenin ilk postmodern romanlarından biri sayılan yapıtı Bir Cinayet Romanı uzun seneler sonra yeniden Can Yayınları’nda.

Yaşamak, yaşatmak, yaratmak, yok etmek, yazmak, yalan atmak içindeki bağlantılar, ilişkiler, çelişkiler… Pınar Kür, bu romanı boyunca bu sorular ve sözcüklerle oynayarak yaşam-sanat zıtlığına yeni boyutlar getiriyor. Dilin olanaklarını alabildiğine zorlayarak hemen hemen matematiksel bir anlatım yaratıyor.

*Bir cinayet olayı ne zaman başlar?

Öldürme düşüncesi aklınıza düştüğünde mi?

Öldürme düşüncesini hemen reddedeceğinize veya kısa bir süre sonra unutacağınıza, ağır ağır daha da ilerletmeye koyulduğunuzda mı?

Öldürme düşüncesi, öldürme kararına dönüştüğünde mi?

Öldürme kararı uygulandığında mı?*

Bir Cinayet Romanı PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu