Suç Kitapları

Suç Kitabı PDF indir

Suç Kitabı PDF indir, e-kitap sitemizde Suç Kitabı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Peter James tarafından kaleme alınan Suç Kitabı kitabı 352 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Suç Kitabı kitabını 9786051715742 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Suç Kitabı kitap özeti, Suç Kitabı pdf oku, Suç Kitabı yandex, Peter James e-kitap pdf, Suç Kitabı PDF Drive, Suç Kitabı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Suç Kitabı PDF Oku

Suç Kitabı Kısa Özet

Karındeşen Jack bu korkunç ismi nasıl kazandı? Eiffel Kulesini kim *sattı*? Hatton Garden soyguncuları tam dört gu¨n su¨ren soygunu nasıl başardılar? Bu kitap, du¨nyanın en kötu¨ şöhretli yu¨zden fazla dolandırıcılığını, soygununu ve cinayetini mercek altına alıyor. Merak uyandıran Suç Kitabı, dikkat çekici grafi kleri, gu¨çlu¨ ve etkili metinleriyle gerçek suç ve kriminoloji tarihine yeni bir bakış sağlıyor.

Korsanlar ve haydutlardan seri katillere ve 21. yu¨zyılın siber avcılarına, adalet sisteminin bunun yanında suçluların zihinlerine de bir pencere açıyor. İster hukuk yahut psikoloji öğrencisi ister polisiye roman okumaya meraklı bir kitap kurdu olun, burada bol miktarda du¨şu¨nmeye zorlayan, tu¨yler u¨rpertici vakalar bulacaksınız.

Suç Kitabı PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu