Suç Kitapları

Beni Seç PDF indir

Beni Seç PDF indir, e-kitap sitemizde Beni Seç kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tess Gerritsen tarafından kaleme alınan Beni Seç kitabı PDF Oku.

Beni Seç kitabı, 296 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Beni Seç kitabını 9786258344516 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Beni Seç kitap özeti, Beni Seç pdf oku, Beni Seç yandex, Tess Gerritsen e-kitap pdf, Beni Seç PDF Drive, Beni Seç Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Beni Seç PDF Oku

Tess Gerritsen ve Gray Braver’dan kusursuz bir işbirliği… Geçmişle bugün içinde gidip gelen, ifşalarla dolu, baştan çıkarıcı bir roman. 
The Wall Street Journal
Büyüleyici bir suç romanı. Gerritsen ile Braver’ın usta hikâye anlatıcılığı tüm netliğiyle karşımızda.  
Karin Slaughter
Üniversite son sınıf öğrencisi Taryn Moore’un cesedi yaşadığı apartmanın önünde bulunur. Görünüşe göre, dairesinin balkonundan atlayarak intihar etmiştir. Olay yerine gelen dedektif Frankie Loomis’in içgüdüleri bu genç ve güzel kadının ölümünün ardında başka gerçekler olduğunu söyler.
Dedektif Loomis’in soruşturması onu üniversite profesörü Jack Dorian’a ulaştırır. Taryn büyük hayranlık duyduğu hocasıyla bir ilişki mi yaşamıştır? İddialı ve hatta tehditkâr bir genç kadın olan Taryn’in ölümüyle Jack’in ilgisi var mıdır? 
Frankie art arda sırları görülmektedirırken Jack’in bir şeyler sakladığı kesinleşir. Yalan söyleyen Jack bunun yanı sıra soğukkanlı bir katil midir?

Beni Seç PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu