Suç Kitapları

Başkasının Mezarı PDF indir

Başkasının Mezarı PDF indir, e-kitap sitemizde Başkasının Mezarı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ian Rankin tarafından kaleme alınan Başkasının Mezarı kitabı PDF Oku.

Başkasının Mezarı kitabı, 520 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Başkasının Mezarı kitabını 9786254497599 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Başkasının Mezarı kitap özeti, Başkasının Mezarı pdf oku, Başkasının Mezarı yandex, Ian Rankin e-kitap pdf, Başkasının Mezarı PDF Drive, Başkasının Mezarı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Başkasının Mezarı PDF Oku

Bir süredir kayıp kızının peşine düşmüş fakat gittiği her kapıdan eli boş dönünce çaresizliğe kapılmış olan bir annenin yardımına “Faili Meçhuller Birimi”nin yeni elemanı koşar: Eski Polis Müfettişi Rebus. Kısa süre önce polis teşkilatından deyim yerindeyse sürülmüş olan Rebus, yeni bir kimlikle, fakat aynı heyecan ve kararlılıkla yine karşımızda. Kızımızın kaybına eşlik eden ve bir biçimde bağlanan başka kayıplar da söz konusu olunca iş çığırından çıkacak ve Rebus bizi bir kez daha eski günlere götürecektir.

Çok dâhice… Rankin polisiyenin kusursuz ustası olduğunu bir kez daha gözler önüne çıkarıyor.”

–Scotland On Sunday

“İngiliz polisiye edebiyatının en iyilerinden … büyük bir meziyet.”

–Daily Mail

“Ustalıkla işlenmiş, kusursuz bir polisiye roman.”

–Sunday Times

Başkasının Mezarı PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu