Suç Kitapları

Rol Çalan Ceset PDF indir

Rol Çalan Ceset PDF indir, e-kitap sitemizde Rol Çalan Ceset kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Celil Oker tarafından kaleme alınan Rol Çalan Ceset kitabı PDF Oku.

Rol Çalan Ceset kitabı, 208 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Rol Çalan Ceset kitabını 9789752126374 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Rol Çalan Ceset kitap özeti, Rol Çalan Ceset pdf oku, Rol Çalan Ceset yandex, Celil Oker e-kitap pdf, Rol Çalan Ceset PDF Drive, Rol Çalan Ceset Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Rol Çalan Ceset PDF Oku

Silahla oyun olmaz!
Başkalarının yaşamını değiştirmekten mustarip Dedektif Remzi Ünal, bundan böyle üstüne vazife olmayan işlere burnunu sokmamaya karar vermiştir. Aldığı iş her ne ise yalnızca onu yapacak, daha fazlasına karışmayacaktır.
Bir akşamüzeri, başının belada olduğunu söyleyerek kendisinden yardım isteyen tiyatrocu bir genç kızı arabasına alır. Lakin takip edildiğini anlayınca enteresan yolcusunu indirir. Arabadan aceleyle inerek şehrin karanlık sokaklarına karışan kızın o gece bir cinayete kurban gittiğini öğrendiğinde ise hiçbir şey yapmamanın doğru olmadığına kanaat getirerek cinayeti çözmek için işe koyulur.
Rol Çalan Ceset’te Remzi Ünal’ı bu kez kendi kendinin patronu olarak göze çarpıyor. Alışılmış bütün polisiye kalıplarını yıkan bu romandan büyük bir keyif alacaksınız.

Rol Çalan Ceset PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu