Suç Kitapları

Sokratis’in Oyunları PDF indir

Sokratis’in Oyunları PDF indir, e-kitap sitemizde Sokratis’in Oyunları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Suphi Varım tarafından kaleme alınan Sokratis’in Oyunları kitabı PDF Oku.

Sokratis’in Oyunları kitabı, 248 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sokratis’in Oyunları kitabını 9789753299268 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sokratis’in Oyunları kitap özeti, Sokratis’in Oyunları pdf oku, Sokratis’in Oyunları yandex, Suphi Varım e-kitap pdf, Sokratis’in Oyunları PDF Drive, Sokratis’in Oyunları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sokratis’in Oyunları PDF Oku

1900’lü senelerın İzmir’inde padişaha karşı ayaklanmak için hazırlık yapan işçiler, ardı ardına işlenen ve aydınlatılmayı bekleyen cinayetler. Olayların merkezinde yaman bir detektif. Sokratis Eliseos. İnatçı, son derece meraklı, kurnaz ve cinayetleri çözebilmek için her türlü oyuna başvuran genç bir Rum.

Polisiye edebiyatın usta yazarı Suphi Varım’dan, temposu hiç düşmeyen, merak uyandırıcı olay örgüsü ve âdeta yaşayan karakterleriyle son derece heyecanlı yeni bir dizi.

Oğlak Yayınları, Detektif Sokratis Polisiyeleri’nin ilk kitabı, Sokratis’in Oyunları’nı yayımlamaktan gurur duyar.

Genç adam, eğer suçlulardan biriyse İhsan’ın her şeyi itiraf etmeyeceğinin bilincindeydi. Sokratis’in tehlike oluşturmadığını hissederse konuşabilirdi. Planını bunun üzerine kurmuştu Rum. Kahvehaneye girer girmez isyancılardan bahsederek blöf yapmış, simsarın saldırısını beklemişti. Ağa saldırınca da direnmemişti. Kayıp isyancılardan haberdar olduğunu öğrenen adamın, kendisini hemen öldürmeyeceğinden emindi nasılsa. Bağlayıp sorguya çekecekti onu. Sokratis de onunla istediği gibi oynayıp landoya bindirmelerini sağlamıştı.

Sokratis’in Oyunları PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu