Suç Kitapları

Zemheri Kuyusu PDF indir

Zemheri Kuyusu PDF indir, e-kitap sitemizde Zemheri Kuyusu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Metin Savaş tarafından kaleme alınan Zemheri Kuyusu kitabı PDF Oku.

Zemheri Kuyusu kitabı, 391 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Zemheri Kuyusu kitabını 9789754375251 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Zemheri Kuyusu kitap özeti, Zemheri Kuyusu pdf oku, Zemheri Kuyusu yandex, Metin Savaş e-kitap pdf, Zemheri Kuyusu PDF Drive, Zemheri Kuyusu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Zemheri Kuyusu PDF Oku

Tuzla Belediyesi Roman müsabakasında “Efendi Dayı`nın Kozalakları ile birinci olan yazarınikinci kitabıdır. TYB Roman Ödülü sahibidir. Taşrada yaşayan fakat edebiyatımızın taşrasında olmayan yazar romanında birisi taşralı iki farklı aileyi bir hikâyede buluşturur. Bunu yaparken romanın hadiselerin etrafında toz bulutları gibi savrulduğu karanlık çekirdeği olan zemheri kuyusuna iki farklı mekânda hayat verir. Gizemini koruyan, derinlikleri araştırılması, üzerinde çokça durulması gereken bir romandır. Okuyanlar tarih felsefesinden arkeolojiye, popüler kültürden estetiğe, psikolojiden retoriğe uzanan birden fazla alandaki ezberlerini gözden geçirmek ihtiyacı hissedeceklerdir. Zemheri Kuyusu, gürül gürül akan bir bilincin ve delilik kisvesi altından gülümseyen kolektif şuuraltının bir ifadesidir.

Zemheri Kuyusu PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu