Suç Kitapları

Türk Sherlock Holmesü Yıldırım Cemal – Geçmişten Günümüze Polisiye PDF indir

Türk Sherlock Holmesü Yıldırım Cemal – Geçmişten Günümüze Polisiye PDF indir, e-kitap sitemizde Türk Sherlock Holmesü Yıldırım Cemal – Geçmişten Günümüze Polisiye kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nermi tarafından kaleme alınan Türk Sherlock Holmesü Yıldırım Cemal – Geçmişten Günümüze Polisiye kitabı PDF Oku.

Türk Sherlock Holmesü Yıldırım Cemal – Geçmişten Günümüze Polisiye kitabı, 128 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Türk Sherlock Holmesü Yıldırım Cemal – Geçmişten Günümüze Polisiye kitabını 9786254082214 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Türk Sherlock Holmesü Yıldırım Cemal – Geçmişten Günümüze Polisiye kitap özeti, Türk Sherlock Holmesü Yıldırım Cemal – Geçmişten Günümüze Polisiye pdf oku, Türk Sherlock Holmesü Yıldırım Cemal – Geçmişten Günümüze Polisiye yandex, Nermi e-kitap pdf, Türk Sherlock Holmesü Yıldırım Cemal – Geçmişten Günümüze Polisiye PDF Drive, Türk Sherlock Holmesü Yıldırım Cemal – Geçmişten Günümüze Polisiye Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Türk Sherlock Holmesü Yıldırım Cemal – Geçmişten Günümüze Polisiye PDF Oku

Türk polisiye edebiyatına, en fazla telif polisiye eserin yayımlandığı 1928 senesinde, bu kitapta bir araya getirilen altı macerayla katkıda bulunan Nermi Bey’in, İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı zabıta-i hafiye memuru olarak çalışan Yıldırım Cemal tiplemesi, içinden çıkılmaz hadiselerin kendisine havale edildiği bir *Türk Sherlock Holmes*üdür.

Tıpkı öncülü olan Amanvermez Avni gibi… Nat Pinkerton dizileriyle de benzerlik gösteren Yıldırım Cemal’in maceraları şu kitaplardan buluşmaktedir: 1- Borsa Sarrafının Katili 2- Hortlak 3- Polis Hafiyesi Nasıl Olunur? 4- Sahte Evrak-ı Nakdiye 5- Sahte Zabıta 6- Yerebatan Faciası

Türk Sherlock Holmesü Yıldırım Cemal – Geçmişten Günümüze Polisiye PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu