Suç Kitapları

Karakter Taciri PDF indir

Karakter Taciri PDF indir, e-kitap sitemizde Karakter Taciri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Şebnem Şenyener tarafından kaleme alınan Karakter Taciri kitabı PDF Oku.

Karakter Taciri kitabı, 223 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Karakter Taciri kitabını 9786051418742 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Karakter Taciri kitap özeti, Karakter Taciri pdf oku, Karakter Taciri yandex, Şebnem Şenyener e-kitap pdf, Karakter Taciri PDF Drive, Karakter Taciri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Karakter Taciri PDF Oku

İnsanlık tarihini değiştiren bir oyun. Süper bilgisayara karşı insanlığın onurunu kurtarma savaşı veren bir satranç şampiyonu. Cinayetleriyle satranç oynadığını zanneden psikopat bir seri katil. Erkeğini korumak için aşk uğruna kılıktan kılığa girip kötülerin oyununu bozan asil bir kadın. Dedektif Simontaut, Kalbim Çırılçıplak üçlemesinin ikinci macerasında katili yakalamak için önce kendi mesleğine ve bilgisayara ilham veren tarihi satranç otomatının sırrını çözmek zorunda kalacaktır.

“Geleneksel çizgideki polisiye romanı aşmak ama polisiye roman keyfini de sürdürmek isteyen okuyucunun arzularını tam anlamıyla karşılayan bir yazar Şenyener.*

– Erol Üyepazarcı

“İnsanlık tarihini devasa bir polisiye roman olarak değerlendiren Şenyener’in romanları araştırma konusu olanları, en az polisiye entrikalar kadar hatta onlardan bile karmaşık olan çeşitli insanlık durumlarını su yüzüne çıkarıyor. Okura haberdar olmadığı heyecan verici olguları keşfetme fırsatı yaratıyor.*

– Gülenay Börekçi

Karakter Taciri PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu