Suç Kitapları

Sonuncu Sonbahar PDF indir

Sonuncu Sonbahar PDF indir, e-kitap sitemizde Sonuncu Sonbahar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pınar Kür tarafından kaleme alınan Sonuncu Sonbahar kitabı PDF Oku.

Sonuncu Sonbahar kitabı, 304 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sonuncu Sonbahar kitabını 9789750734922 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sonuncu Sonbahar kitap özeti, Sonuncu Sonbahar pdf oku, Sonuncu Sonbahar yandex, Pınar Kür e-kitap pdf, Sonuncu Sonbahar PDF Drive, Sonuncu Sonbahar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sonuncu Sonbahar PDF Oku

Sonuncu Sonbahar, Pınar Kür’ün Bir Cinayet Romanı adlı kitabının bir tür devamı. Pınar Kür, o romanında postmodern anlatım, şekil ve üslup arayışlarına girmişti; bu romanında ise bu arayışlarını daha da ileri götürerek sürdürüyor. Sonuncu Sonbahar’da, yazarın ilk romanı Yarın Yarın’daki bireyler de, Bir Cinayet Romanı’ndaki bireyler de var. İlk ve son romanı içindeki on beş yıllık bir çember  böylece kapanmış oluyor. Edebiyatımızda benzerine pek rastlanmayan *polisiye* türünün bu göz alıcı örneğini okurların büyük bir beğeniyle okuyacağına inanıyoruz.

*Mutsuzluk korkulacak bir şey değil. Sürekli değil bir kere, üstelik parıltılı… Doruk anlarda, olağanüstü hadiselerin ardından yaşanan, aşırı ama eninde sonunda tüketilen ve hatta üretici, yaratıcı olabilen bir duygu. Asıl korkunç olan dirliksizlik… Her an, her şeyden, belki de farkına bile varılmadan duyulan hoşnutsuzluk. Aynaya her baktığında suratını asık görmek ve bunun nedenlerini tam anlamıyla bilememek…

(…) Dirliksizlik tüketilmiyor, tüketiyor ve sonu yok. Bir türlü bitmiyor. Her günün her ânında inceden inceye var. Gözle görülmeyen ama yapışkanlığı hissedilen bir zar gibi sarıyor yaşamı. İnsanın içine işliyor kışın kuru ayazı gibi.*

Sonuncu Sonbahar PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu