Suç Kitapları

Çok Şekerli Ölüm PDF indir

Çok Şekerli Ölüm PDF indir, e-kitap sitemizde Çok Şekerli Ölüm kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ayşe Erbulak tarafından kaleme alınan Çok Şekerli Ölüm kitabı PDF Oku.

Çok Şekerli Ölüm kitabı, 328 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çok Şekerli Ölüm kitabını 9786059709842 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çok Şekerli Ölüm kitap özeti, Çok Şekerli Ölüm pdf oku, Çok Şekerli Ölüm yandex, Ayşe Erbulak e-kitap pdf, Çok Şekerli Ölüm PDF Drive, Çok Şekerli Ölüm Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çok Şekerli Ölüm PDF Oku

*Hayatta istediği her şeye sahipken, tüm bunları geride bırakmak çok acıydı; ama şimdi kazandığı ve gidip alması gereken büyük bir para vardı. Çok yakında zamanda nefis bir kumsalda, billur gibi denizin kenarında, güneşin batışını seyrediyor olacaktı. Cayman Adalarından Bahamalar’a geçerdi, sonra Jamaika, ardından ver elini Küba.*

Büyük bir tekstil şifrketinın sahipleri Mehmet ve Oktay, Bodrum açıklarında deniz kazası geçirmiş; bu kazadan ilk kurtulan Oktay olmuş, Mehmet ise artık yaşamından ümit kesilen son anlarda balıkçılar tarafından bulunmuştu. Kazadan sonra yattıkları hastanede, iki arkadaş hiç bir araya gelmemiş, hatta tekneyi de alelacele temizletip İstanbul’a dönmüşlerdi. Lakin bu olaydan tam bir yıl sonra Medcezir Dedektiflik Bürosu’na gelen bir telefon, işlerin seyrini değiştirecek gibiydi: Telefondaki ses, *kaza*nın aslında vahşi bir planın ilk adımı olduğunu iddia ediyordu. Büronun dedektifleri olan Meral’in hackerlığı ve Zeynep’in çılgın cesareti, bu sırrı aydınlatmaya yetecek miydi?

Çok Şekerli Ölüm PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu