Suç Kitapları

İstanbul Portresi PDF indir

İstanbul Portresi PDF indir, e-kitap sitemizde İstanbul Portresi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kayahan Demir tarafından kaleme alınan İstanbul Portresi kitabı PDF Oku.

İstanbul Portresi kitabı, 240 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İstanbul Portresi kitabını 9786050835540 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İstanbul Portresi kitap özeti, İstanbul Portresi pdf oku, İstanbul Portresi yandex, Kayahan Demir e-kitap pdf, İstanbul Portresi PDF Drive, İstanbul Portresi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İstanbul Portresi PDF Oku

“İnsan neden unutur ve neden unutulmuşu hatırlar?

Peki bir şehrin portresi resmedilebilir mi?

Sanal âlemde işlenen bir cinayet… İstanbul`un çeşitli noktalarına bırakılan üç cansız beden…

 Doğu ve Batı resim sanatının öncüleri Vincent van Gogh ile Osman Hamdi Bey’i bir araya getiren akıl almaz olaylar silsilesi ve İstanbul`un kadim sokaklarında cirit atan Kaplumbağa Terbiyecisi kostümlü bir katil zanlısı…

İstanbul Pera Müzesi’nde başlayan macera, Paris Louvre ve Berlin Alte Nationalgalerie Müzelerine kadar uzandıktan sonra Eskihisar Osman Hamdi Bey Evi ve Müzesi’nde son bulacak!
İyilerin ve kötülerin iç içe geçtiği, Doğu ve Batı medeniyetlerinin harmanlandığı çok bilinmeyenli bir denkleme hazır olun!

Şifre Bilimci Milas Ulukan ve Şifreli Dosyalar ekibinin başrolde olduğu soluk soluğa okunacak polisiye türünde bir İstanbul masalı…”

İstanbul Portresi PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu